COMPACTOR Polička do koupelny bez vrtání Compactor – Bestlock systém, nosnost až 12 kg

Chybí vám v kuchyni úložný prostor, ale máte krásný obklad a nechcete riskovat jeho poničení vrtačkou či lepidlem? Nebo bydlíte v pronajatém... více informací »
COMPACTOR Polička do koupelny bez vrtání Compactor - Bestlock systém
Značka: Compactor
459 Kč
DETAIL PRODUKTU
Chybí vám v kuchyni úložný prostor, ale máte krásný obklad a nechcete riskovat jeho poničení vrtačkou či lepidlem? Nebo bydlíte v pronajatém...

Chybí vám v kuchyni úložný prostor, ale máte krásný obklad a nechcete riskovat jeho poničení vrtačkou či lepidlem? Nebo bydlíte v pronajatém bytě a vrtat do zdí prostě nesmíte, ale další úložný prostor zkrátka potřebujete? Pak je pro vás kuchyňská polička Compactor s patentovaným systémem Bestlock ideálním řešením. Bez použití kapky lepidla, vrtačky i jiného nářadí, ji snadno připevníte na jakýkoli hladký neporézní povrch. A co víc, stejně tak snadno ji sundáte a přemístíte, ať už jen o pár centimetrů nebo později třeba do jiného bytu.Materiál: chromovaná ocel, ABS a TPU plast Tento unikátní produkt jde koupit již dnes tady na stránkách ve známé rubrice odkapávače nádobí! Vyhledejte si podobné produkty ze zmíněné rubriky za parádní cenu. To není všechno, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás taky další zboží od dodavatele Compactor. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Compactor svým zákazníkům dodává špičkové produkty Nové kousky každý den!

Velmi oblíbený produkt COMPACTOR Polička do koupelny bez vrtání Compactor - Bestlock systém, nosnost až 12 kg od značky se skvělou pověstí Compactor můžete získat na našich stránkách za příznivou cenu! Aktuálně výhodně za 459 Kč.