Compactor Skládací úložná krabice Compactor Ring – karton box 50 x 40 x 25 cm, bílá

Pro milovníky pořádku a řádu tu máme perfektní pomocníky. Praktické a kvalitní úložné organizéry na oblečení, které ochrání vaše... více informací »
Compactor Skládací úložná krabice Compactor Ring - karton box 50 x 40 x 25 cm
Značka: Compactor
239 Kč
DETAIL PRODUKTU
Pro milovníky pořádku a řádu tu máme perfektní pomocníky. Praktické a kvalitní úložné organizéry na oblečení, které ochrání vaše...

Pro milovníky pořádku a řádu tu máme perfektní pomocníky. Praktické a kvalitní úložné organizéry na oblečení, které ochrání vaše nejoblíbenější kousky. Úložný box od značky Compactor sází na svůj jednoduchý, ale moderní vzhled s krásnými potištěnými vzory. Úžasná a designově šmrncovní krabice s víkem na drobnosti, které toužíte mít pohromadě a nemusíte trávit hodiny hledáním. Ideální na kosmetiku, šperky i drobné oblečení. Skládací úložná krabice vám zjednoduší úklid a organizaci věcí v domácnosti. Krabice má pevnou konstrukci, praktické úchytky po stranách a zavírá se pomocí kartonového víka.Unikátní a oblíbený výrobek získáte bez problémů tady a teď na našem webu v populární kategorii úložné boxy! Pořiďte si ještě jiné produkty z této populární sekce za super cenu! To není všechno, náš sortiment je široký! Podívejte se taky na další zboží od značky Compactor. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Compactor pro své zákazníky nabízí špičkové zboží Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Tento vynikající produkt Compactor Skládací úložná krabice Compactor Ring - karton box 50 x 40 x 25 cm, bílá od výrobce s dobrým jménem Compactor je k získání právě nyní ve slevě. Ceny od 239 Kč.