Dekorační skládací stolek s podnosem Living černá, 30 x 30 x 36 cm

Tento krásný stolek je skvělý na vystavení různých dekorací, například svíček nebo květin. Díky zvýšeným okrajům vám z něj nic nespadne.... více informací »
Dekorační skládací stolek s podnosem Living černá
Značka: 4Home
383 Kč
DETAIL PRODUKTU
Tento krásný stolek je skvělý na vystavení různých dekorací, například svíček nebo květin. Díky zvýšeným okrajům vám z něj nic nespadne....

Tento krásný stolek je skvělý na vystavení různých dekorací, například svíček nebo květin. Díky zvýšeným okrajům vám z něj nic nespadne. V případě, že stolek právě nepoužíváte, ho můžete složit a ušetříte tak skladovací místo. Hodně prodávaný produkt Dekorační skládací stolek s podnosem Living černá, 30 x 30 x 36 cm jde nakoupit právě zde na stránkách zařazený v kategorii konferenční stolky. Vyberte si ještě podobné produkty ze zmíněné rubriky za příznivou cenu! Významný dodavatel 4Home vám může poskytnout vysoce kvalitní produkty. To ale není všechno, náš sortiment je ale široký! U nás totiž najdete více kvalitních produktů od značky 4Home. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný produkt Dekorační skládací stolek s podnosem Living černá, 30 x 30 x 36 cm od dodavatele s dlouholetou historií 4Home jde nakoupit na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu! Nyní za 383 Kč.