DekorStyle Bílý kelímek na zubní kartáčky

Originální kelímek na 4 zubní kartáčky. Díky svému designu vypadá velmi elegantně. Ideální pro skandinávský, moderní i klasický styl... více informací »
DekorStyle Bílý kelímek na zubní kartáčky
Značka: DekorStyle
175 Kč
DETAIL PRODUKTU
Originální kelímek na 4 zubní kartáčky. Díky svému designu vypadá velmi elegantně. Ideální pro skandinávský, moderní i klasický styl...

Originální kelímek na 4 zubní kartáčky. Díky svému designu vypadá velmi elegantně. Ideální pro skandinávský, moderní i klasický styl koupelny.

Materiál: Matný pevný plast a bambus
Výška: 11 cm
Šířka: 7 cm
Průměr: 7 cm
Barva: Bílá, Hnědá
Materiál: Tvrzený plast, Bambus Hodně oblíbený výrobek DekorStyle Bílý kelímek na zubní kartáčky pořídíte mimo jiné tu na našem webu v oblíbené kategorii stojany na kartáčky! Nyní si můžete koupit další produkty z této rubriky za skvělou cenu! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce ovšem další skvělé produkty od dodavatele DekorStyle. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel DekorStyle má ve stále nabídkce vysoce kvalitní výrobky.

Designový produkt DekorStyle Bílý kelímek na zubní kartáčky od spolehlivé značky DekorStyle snadno najdete v naší internetové nabídce za báječnou cenu. Akční cena již od 175 Kč.