DekorStyle Bílý kosmetický organizér 2 díly

Elegantní komplet dvou nádob do koupelny v bílé barvě. Nádobky jsou vyrobeny z bílého plastu. Krabička na kapesníčky s bambusovým krytem.... více informací »
DekorStyle Bílý kosmetický organizér 2 díly
Značka: DekorStyle
229 Kč
DETAIL PRODUKTU
Elegantní komplet dvou nádob do koupelny v bílé barvě. Nádobky jsou vyrobeny z bílého plastu. Krabička na kapesníčky s bambusovým krytem....

Elegantní komplet dvou nádob do koupelny v bílé barvě. Nádobky jsou vyrobeny z bílého plastu. Krabička na kapesníčky s bambusovým krytem. Organizér je ideální na malé kosmetické drobnosti. Tato sestava dobře poslouží v ložnici, koupelně nebo i v kosmetických salonech.

Rozměry krabice na kapesníky: 17 x 13 x 4 cm
Rozměry větší nádoby: 26 x 17 x 5,5 cmVýjimečný a žádaný produkt DekorStyle Bílý kosmetický organizér 2 díly můžete získat právě tady na stránkách v oblíbené rubrice koupelna. Pořiďte si nové výrobky ve zmiňované kategorii za zcela nejnižší cenu! To však není vše, nebojte, máme toho více. U nás v nabídce totiž najdete další vybrané produkty od dodavatele DekorStyle. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Hodně žádaný výrobek DekorStyle Bílý kosmetický organizér 2 díly od značky s dobrým jménem DekorStyle snadno získáte tady a teď skutečně výhodně. Teď za akční cenu 229 Kč.