DekorStyle Čalouněný taburet Velvet bordó

Posaďte se nebo zvedněte nohy na tento moderní taburet. Jeho černé dřevěné nohy vám zajistí stabilitu a měkké, velurové... více informací »
DekorStyle Čalouněný taburet Velvet bordó
Značka: DekorStyle
1 099 Kč
DETAIL PRODUKTU
Posaďte se nebo zvedněte nohy na tento moderní taburet. Jeho černé dřevěné nohy vám zajistí stabilitu a měkké, velurové...

Posaďte se nebo zvedněte nohy na tento moderní taburet. Jeho černé dřevěné nohy vám zajistí stabilitu a měkké, velurové sedadlo pohodlné sezení. Bude vhodný do všech interiérů v moderním, glamour nebo skandinávském stylu.

Specifikace produktu:

Materiál: samet
Barva: bordó
Styl: moderní

Rozměry:

Výška: 44 cm
Šířka: 36 cm
Hloubka: 36 cm Povedený produkt DekorStyle Čalouněný taburet Velvet bordó najdete právě teď na našem webu umístěný v rubrice taburety. Vyberte si další produkty ve zmiňované kategorii za nejnižší cenu! To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká! U nás v nabídce najdete další kvalitní zboží od značky DekorStyle. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel DekorStyle svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní zboží.! Udělejte si radost.

Tento diskontní výrobek DekorStyle Čalouněný taburet Velvet bordó od odblíbeného výrobce DekorStyle je k dispozici aktuálně na webu se slevou. Nyní za akční cenu 1 099 Kč.