DekorStyle Květináč na stojanu Emma 28 cm bílý

Rostliny v místnosti dodají kouzlo a navodí příjemnou atmosféru a květináč bude dokonalým doplňkem přirozené expozice parapetu... více informací »
DekorStyle Květináč na stojanu Emma 28 cm bílý
Značka: DekorStyle
369 Kč
DETAIL PRODUKTU
Rostliny v místnosti dodají kouzlo a navodí příjemnou atmosféru a květináč bude dokonalým doplňkem přirozené expozice parapetu...

Rostliny v místnosti dodají kouzlo a navodí příjemnou atmosféru a květináč bude dokonalým doplňkem přirozené expozice parapetu nebo balkónu. Keramický květináč dokonale ladí s kovovým lakovaným stojanem, který můžete bez problémů umístít na zastřešené terase a vyhnout se přímému kontaktu s nepříznivými povětrnostními podmínkami. Funkční květináč se stane stylovou ozdobou každé domácnosti.

Podívejte se i na další produkty ze série květináč Emma.

Specifikace produktu:

Materiál: keramika
Barva: bílá

Rozměry:
Průměr: 12 cm
Výška: 28 cm
Tento nejprodávanější produkt je k dispozici jednoduše tady na našich stránkách ve známé kategorii květináče a truhlíky! Nyní najdete ještě ostatní výrobky z této oblíbené sekce za výhodnou cenu. To ale však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty od výrobce DekorStyle. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce DekorStyle prodává top sortiment Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Tento nejprodávanější výrobek DekorStyle Květináč na stojanu Emma 28 cm bílý od našeho výrobce DekorStyle máte možnost nakoupit právě nyní opravdu levně! Právě nyní za 369 Kč.