AmbiaHome.cz

Dřevěná kuchyňka pro děti XXL EcoToys Froggo

Zajímavý produkt Dřevěná kuchyňka pro děti XXL EcoToys Froggo s pečetí kvality od značky ECOTOYS pohodlně získáte právě dnes za výhodné peníze. V současnosti za 3 955 Kč.
EAN: 5903089068112
Ověřit dostupnost
Značka: ECOTOYS
3 955
Popis produktu

Hrajeme si s EcoToys!

pro děti od 3 let
velký prostor pro zábavu
2 ploténky
dřez + pohyblivý kuchyňský kohoutek
mikrovlnka
otevíratelná pračka
bezpečná a stabilní konstrukce
v sadě 8 dřevěných doplňků
otočné blikající knoflíky
certifikáty: CE, EN71, SGS

Tato dřevěná dětská kuchyňka je ideálním zdrojem zábavy pro malé kuchařky či kuchtíky. Každé dítě zbožňuje sledovat a pomáhat dospělým při každodenních činnostech. S pomocí této kuchyňky bude mít váš potomek možnost ocitnout se v roli šéfkuchaře. Hračky tohoto typu rozvíjí v dětech kreativitu a manuální schopnosti. Díky vysoké funkcionalitě se kuchyňka zcela jistě stane oblíbenou hračkou vašeho juniora. Design kuchyně v sobě zachovává moderní, skandinávskou koloristiku, důraz je kladen na každičký detail.

Dřevěná kuchyňka s doplňky

Hračka je zhotovena ze dřeva a spojuje v sobě mnoho zajímavých funkcí. Na čele kuchyňky jsou umístěny roztomilé hodiny, mini polička a praktické úchyty na zavěšení potřebného náčiní. Kuchyňka disponuje dřezem (PVC) včetně kuchyňského kohoutku a dvou plotének. Kromě toho je navíc vybavena mikrovlnnou troubou a otevíratelnou pračkou. Sada také zahrnuje 2 vařečky, pánvičku, hrnec s pokrývkou a nádobky na sůl a pepř. Pod ploténkami se nacházejí otočné knoflíky a také skříňka pro uchovávání potřebných doplňků. Oblé hrany zaručují dokonalou bezpečnost kuchyňky. Hračka je pokryta netoxickými barvami.

Seznam doplňků:

hrnec s pokrývkou
pánvička
pepřenka
solnička
2x vařečka