AmbiaHome.cz

Dřezová baterie HANSGROHE TALIS S2 -14875000

Tento velmi žádaný kus Dřezová baterie HANSGROHE TALIS S2 -14875000 od známého předního výrobce HANSGROHE lze pořídit v naší online nabídce extra se slevou! K sehnání zrovna v akci za 13 105 Kč. EAN: 4011097391236
Dřezová baterie HANSGROHE TALIS S2 -14875000
Více informací »
Značka: HANSGROHE
13 105
Popis produktu

HANSGROHE TALIS S VARIARC páková kuchyňská baterie s uzavíracím ventilem chrom.
– rozměr přívodů: DN15
– způsob připojení: převlečné matice: G
– otočný výtok nastavitelný do 3 rozmezí: (110, 150 nebo 360)
– barva: chrom
– keramická kartuše

– normální proud
– průtok: 10l/min
– se zabudovaným uzavíracím ventilem
– vhodná pro průtokové ohřívače vody

QuickClean: Kdo má rád čištění? Náš vynález QuickClean okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky. Dávejte si pozor na kopie: Pouze logo QuickClean ručí za pravou kvalitu Hansgrohe!
AirPower: Hansgrohe mísí u této sprchové technologie vodu a vzduch, a díky tomu si můžete naplno užít příjemné perlící AirPower po celém těle. Protože vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. Vaše využití vody bude efektivnější.
ComfortZone: Velkorysé velikosti, inovativní technologie, intuitivní ovládání. Význačný design, vysoké bezpečnostní standardy a zvýšený komfort: Hansgrohe baterie s touto známkou rozšiřují Vaši ComfortZone.

Hansgrohe vytváří v koupelně volný prostor a rozšiřuje ComfortZone: s osvěžujícím pohodlím umyvadlových baterií řady Metris, Talis a Focus. Digitální nástroje Vám pomohou se zorientovat.