ECG RM 430

Tyčový mixér ECG RM 430 je kompaktní a díky jeho lehké konstrukci je totiž obdivuhodně výkonný, což dokazuje během efektivního mixování... více informací »
ECG RM 430
Značka: ECG
499 Kč
DETAIL PRODUKTU
Tyčový mixér ECG RM 430 je kompaktní a díky jeho lehké konstrukci je totiž obdivuhodně výkonný, což dokazuje během efektivního mixování...

Tyčový mixér ECG RM 430 je kompaktní a díky jeho lehké konstrukci je totiž obdivuhodně výkonný, což dokazuje během efektivního mixování různých druhů pokrmů. S jeho pomocí snadno a rychle připravíte oblíbené zeleninové nebo krémové polévky, zdravý hummus či guacamole nebo osvěžující ovocná pyré. Vlastnosti:

nerezová mixovací tyč
ergonomická rukojeť
2 stupně rychlostí
velmi nízká hmotnost
tichý provoz
pojistka proti přehřátí: ano
tlačítko turbo: ne
napětí: 220-240 V ~ 50/60 Hz
Tento neodolatelný výrobek lze sehnat aktuálně tu na stránkách umístěný v sekci mixéry a šlehače. Nyní si můžete pořídit akční produkty z naší rubriky ve výprodejové akci! U nás vám nabízíme více, u nás totiž najdete více skvělých kousků značky ECG. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený kus ECG RM 430 od výrobce se skvělou pověstí ECG je k dispozici na našich stránkách teď skutečně výhodně! Nabídky od 499 Kč.