ECOTOYS Brazilské křeslo TODO bílé

odolné vůči lehkým atmosferickým změnám pevná konstrukce textilie z bavlny a polyesteru ideální do exteriéru i interiéru Toto mimořádně... více informací »
ECOTOYS Brazilské křeslo TODO bílé
Značka: ECOTOYS
535 Kč
DETAIL PRODUKTU
odolné vůči lehkým atmosferickým změnám pevná konstrukce textilie z bavlny a polyesteru ideální do exteriéru i interiéru Toto mimořádně...

odolné vůči lehkým atmosferickým změnám
pevná konstrukce
textilie z bavlny a polyesteru
ideální do exteriéru i interiéru

Toto mimořádně pohodlné závěsná křeslo je skvělým místem k odpočinku po náročném dni. Můžete v něm jen tak relaxovat, číst knihu nebo si dát šlofíka. Model je vyrobený z bavlny a polyesteru. Tato kombinace materiálů je pevná a zaručuje dobrou propustnost vzduchu. Křeslo disponuje stabilní konstrukcí, jež unese až 150 kg a je odolná vůči lehkým výkyvům počasí. Vysoká kvalita produktu zajišťuje bezpečnost a vysoký komfort. Díky jednobodovému systému zavěšení je možné křeslo umístit i v interiéru.

Technické parametry:

Délka tyče:
88 cm

Rozměry textilie:
115 x 96 cm

Maximální zatížení:
150 kg

Materiál:
50% bavlna, 50% polyester
Tento unikátní výrobek můžete nakoupit rovnou tady na stránkách zařazený v kategorii závěsná křesla! Najděte si akční produkty ve zmíněné rubrice v bezva akci! Tento vyjímečný výrobce ECOTOYS vám může poskytnout kvalitní produkty. Udělejte si radost! To ale ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více. U nás v nabídce totiž najdete další vybrané kousky značky ECOTOYS. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě produkt ECOTOYS Brazilské křeslo TODO bílé s osvědčenou značkou ECOTOYS jednoduše můžete najít tady extra výhodně! Levně za cenu 535 Kč.