FALA Držák ručníku 55 cm nalepovací 3M Steely

Praktický a elegantní držák na ručníky s nalepovací základnou. Funkční doplněk z kolekce Steel vyroben z pevné, kartáčované nerezové ocele.... více informací »
FALA Držák ručníku 55 cm nalepovací 3M Steely
Značka: 4Home
449 Kč
DETAIL PRODUKTU
Praktický a elegantní držák na ručníky s nalepovací základnou. Funkční doplněk z kolekce Steel vyroben z pevné, kartáčované nerezové ocele....

Praktický a elegantní držák na ručníky s nalepovací základnou. Funkční doplněk z kolekce Steel vyroben z pevné, kartáčované nerezové ocele. Perfektně doplní koupelnu, kuchyň, svoje místo najde také v chodbě nebo skříni. Díky velmi odolné oboustranné pásce 3M ho snadno připevníte bez vrtání a montování. Kvalitní a levný produkt získáte v pohodě tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii koupelna. Máme pro vás vyjímečné produkty z této známé kategorie za parádní cenu. Tato vyjímečná značka 4Home pro vás vyrábí špičkové výrobky. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Tento kvalitní kousek FALA Držák ručníku 55 cm nalepovací 3M Steely od skvělého a známého výrobce 4Home jde sehnat momentálně za příznivou cenu. Akční cena 449 Kč.