AmbiaHome.cz

Forbyt Napínací potah na židle ESTIVELLA hnědá

Oblíbený a kvalitní kousek Forbyt Napínací potah na židle ESTIVELLA hnědá od kvalitní společnosti 4Home můžete nakoupit právě zde pořád výhodně. V současnosti pořídíte za cenu 989 Kč.
EAN: 8591034023353
Forbyt Napínací potah na židle ESTIVELLA hnědá
Ověřit dostupnost
Značka: 4Home
989

Díky těmto multielastickým potahům na židle změníte vzhled vaší jídelny během chvilky. Výborně se přizpůsobí tvaru sedáku i opěrky, po obvodu sedáku jsou navíc potahy zakončeny elastickou gumičkou pro pevnou fixaci na židli.  Dokáže obnovit, ochránit a změnit vzhled vaší židle a vytvoří tak nový interiér.
Svým natažitelným tvarem je vhodný pro všechny typy židlí. Díky své roztažitelnosti důkladně obepne sedací  a opěrnou část židle.Moderní vzor na potahu je potištěn vysoce kvalitním tiskem na velice příjemné stretchové látce, která je sametová na omak.Potah Estivella má speciální vrstvu odolnou proti skvrnám, což zamezuje vsáknutí nežádoucích tekutin do pohovky.Tuto nepromokavou vrstvu ocení všichni, kdo mají doma děti nebo zvířátka.Rozměry:Výška opěrky: max. 50 cmRozměr sedací části: max. 40 x 50 cm (šíře x hloubka)Rozměr opěrky: 40-60 cm (šíře)