HALMAR Botník Bom bambus/šedý 2

Praktický botník je vyrobený z masivního dřeva bambusu. Kromě botníku plní také funkci lavičky, na kterou si můžete při obouvání sednout. Sedák... více informací »
HALMAR Botník Bom bambus/šedý 2
Značka: Halmar
1 465 Kč
DETAIL PRODUKTU
Praktický botník je vyrobený z masivního dřeva bambusu. Kromě botníku plní také funkci lavičky, na kterou si můžete při obouvání sednout. Sedák...

Praktický botník je vyrobený z masivního dřeva bambusu. Kromě botníku plní také funkci lavičky, na kterou si můžete při obouvání sednout. Sedák je potažen tkaninou.

Podívejte se i na další výrobky ze série Bom.

Materiál:
dřevo / tkanina

Rozměry:
Šířka: 100 cm
Hloubka: 30 cm
Výška: 44 cm
Váha: 6 kg
Nosnost: 60 kg Velmi prodávaný produkt HALMAR Botník Bom bambus/šedý můžete pořídit také tady na webu umístěný v sekci botníky! Nyní můžete koupit ještě podobné kousky ze zmíněné rubriky snadno online. To není vše, naše nabídka je široká. Máme v nabídce více skvělých produktů značky Halmar. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Halmar nabízí prvotřídní zboží. A to ještě není vše!

Povedený produkt HALMAR Botník Bom bambus/šedý 2 od top výrobce HALMAR jednoduše naleznete tady a teď v akci. Nyní můžete mít za 1 465 Kč.