Halmar Botník Mali dub sonoma/bílý

Botník ze série Mali nezabere příliš místa a přesto nabídne dostatek úložného prostoru. Je vyroben z laminované nábytkové desky s ABS hranami. Je... více informací »
Halmar Botník Mali dub sonoma/bílý
Značka: Halmar
1 885 Kč
DETAIL PRODUKTU
Botník ze série Mali nezabere příliš místa a přesto nabídne dostatek úložného prostoru. Je vyroben z laminované nábytkové desky s ABS hranami. Je...

Botník ze série Mali nezabere příliš místa a přesto nabídne dostatek úložného prostoru. Je vyroben z laminované nábytkové desky s ABS hranami. Je zhotoven v dekoru dub sonoma/bílá. Sedátko je čalouněné tkaninou v šedé barvě. Botník je uzavřený, což zabraňuje prašnosti obuvi. Za výklopnými dvířkami se nachází dvě police.

Podívejte se i na další produkty ze série Mali.

Materiál:
laminovaná nábytková deska / lesk /ABS hrana

Rozměry:
Šířka: 70 cm
Hloubka: 32 cm
Výška: 45 cm
Váha: 18 kg
Hodně oblíbený kus máte možnost získat lehce na stránkách v populární rubrice botníky! Nyní můžete získat jiné produkty ve zmíněné kategorii za zcela nejnižší cenu. Naše nabídka je široká, máme v nabídce také více skvělých produktů od výrobce Halmar. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Halmar má na skladě skvělý sortiment A tady je důkaz!

Velmi žádaný výrobek Halmar Botník Mali dub sonoma/bílý od společnosti se zárukou kvality Halmar snadno můžete pořídit tady teď skutečně výhodně. Nabídka již od 1 885 Kč.