HALMAR Čalouněná postel Anab 160×200 dvoulůžko – šedá

Čalouněná postel Anab doslova láká k pohodlnému odpočinku a blahodárnému spánku. Jejím charakteristickým rysem je tvarované vysoké čelo. Postel... více informací »
HALMAR Čalouněná postel Anab 160x200 dvoulůžko - šedá
Značka: Halmar
10 839 Kč
DETAIL PRODUKTU
Čalouněná postel Anab doslova láká k pohodlnému odpočinku a blahodárnému spánku. Jejím charakteristickým rysem je tvarované vysoké čelo. Postel...

Čalouněná postel Anab doslova láká k pohodlnému odpočinku a blahodárnému spánku. Jejím charakteristickým rysem je tvarované vysoké čelo. Postel je čalouněná měkkou tkaninou v šedé barvě. Součástí je také rošt, který se přizpůsobí tělesné hmotnosti, a tak zajišťuje komfortní spánek a prodlužuje životnost matrace. Nabízí také úložný prostor. Jedná se o mimořádně praktické řešení, které dává velký prostor pro uspořádání a umístění všech druhů textilií jako jsou přikrývky, polštáře a lůžkoviny. Postel je dodávána bez matrace.

Materiál:
tkanina

Rozměry:
Šířka: 161 cm
Délka: 206 cm
Výška: 106 cm
Hmotnost: 79,4 kg
Nejprodávanější produkt HALMAR Čalouněná postel Anab 160×200 dvoulůžko – šedá je k dispozici mimo jiné tu na webu umístěný v sekci postele! Nyní můžete koupit oblíbené produkty ze zmíněné rubriky za rozumné peníze!

Unikátní a oblíbený výrobek HALMAR Čalouněná postel Anab 160x200 dvoulůžko - šedá od oblíbené značky se zárukou kvality HALMAR pohodlně nakoupíte momentálně v naši nabídce za mimořádně nízkou cenu! Nyní lze objednat jen za 10 839 Kč.