Halmar Čalouněná postel Elanda 160×200 dvoulůžko – nebesky modrá

Postel ze série Elanda je velice moderní a elegantní. Její dominantou je vysoké čelo se stylovým prošíváním. Celá postel je čalouněná odolnou... více informací »
Halmar Čalouněná postel Elanda 160x200 dvoulůžko - nebesky modrá
Značka: Halmar
9 035 Kč
DETAIL PRODUKTU
Postel ze série Elanda je velice moderní a elegantní. Její dominantou je vysoké čelo se stylovým prošíváním. Celá postel je čalouněná odolnou...

Postel ze série Elanda je velice moderní a elegantní. Její dominantou je vysoké čelo se stylovým prošíváním. Celá postel je čalouněná odolnou tkaninou v nebesky modré barvě, která není náročná na údržbu. Postel stojí na čtyřech nohách z masivního dřeva v přírodní barvě. Součástí postele je také lamelový rošt, který zvyšuje komfort spánku a prodlužuje životnost matrace. Postel je dodávána bez matrace.

Podívejte se i na další nábytek z kolekce Elanda.

Materiál:
tkanina / masivní dřevo

Rozměry:
Šířka: 179 cm
Délka: 232 cm
Výška: 86 cm
Váha: 44,5 kg Zcela unikátní produkt Halmar Čalouněná postel Elanda 160×200 dvoulůžko – nebesky modrá můžete sehnat nyní tady na webu ve známé kategorii postele. Nyní si můžete pořídit další produkty z této oblíbené kategorie za výhodné peníze!

Velmi oblíbený kousek Halmar Čalouněná postel Elanda 160x200 dvoulůžko - nebesky modrá od kvalitní společnosti Halmar jednoduše můžete sehnat v naší aktuální nabídce pořád výhodně! Akční cena již od 9 035 Kč.