HALMAR Čalouněné křeslo Arizona světle šedé

Křeslo Arizona je velmi pohodlné a je zárukou dostatečného odpočinku. Díky svému jednoduchému vzhledu se bude hodit do všech... více informací »
HALMAR Čalouněné křeslo Arizona světle šedé
Značka: Halmar
6 145 Kč
DETAIL PRODUKTU
Křeslo Arizona je velmi pohodlné a je zárukou dostatečného odpočinku. Díky svému jednoduchému vzhledu se bude hodit do všech...

Křeslo Arizona je velmi pohodlné a je zárukou dostatečného odpočinku. Díky svému jednoduchému vzhledu se bude hodit do všech typů interiérů. Konstrukce křesla je vyrobena z masivního dřeva. Sedák i vysoký opěrák jsou čalouněny měkkou příjemnou tkaninou ve světle šedé barvě. Boční opěrky zajistí větší pohodlí při sezení. Křeslo stojí na čtyřech nožkách vyrobených z masivního dřeva v dekoru ořechu. Nosnost křesla je 120 kg.

Materiál:
tkanina / masivní dřevo

Rozměry:
Šířka: 76 cm
Hloubka: 78 cm
Výška křesla: 102 cm
Výška sedu: 43 cm
Váha: 14 kg
Tento diskontní produkt máte možnost získat právě nyní tu na našem webu umístěný v kategorii křesla. Nyní najdete zcela nové produkty ze zmíněné sekce jednoduše online! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Halmar má v nabídce prvotřídní výrobky.! Podívejte se sami!

Tento unikátní kus HALMAR Čalouněné křeslo Arizona světle šedé od skvělého a známého výrobce HALMAR jednoduše naleznete tady teď za super peníze. Nyní lze objednat jen za 6 145 Kč.