HALMAR Čalouněné křeslo Favira tmavě zelené

Křeslo ze série Favira je velmi pohodlné a je zárukou dostatečného odpočinku. Díky svému jednoduchému vzhledu se bude hodit do... více informací »
HALMAR Čalouněné křeslo Favira tmavě zelené
Značka: Halmar
5 159 Kč
DETAIL PRODUKTU
Křeslo ze série Favira je velmi pohodlné a je zárukou dostatečného odpočinku. Díky svému jednoduchému vzhledu se bude hodit do...

Křeslo ze série Favira je velmi pohodlné a je zárukou dostatečného odpočinku. Díky svému jednoduchému vzhledu se bude hodit do všech typů interiérů. Sedák i opěrák jsou čalouněny EKO kůží v tmavě zelené barvě. Boční opěrky zajistí větší pohodlí při sezení. Křeslo stojí na čtyřech nožkách vyrobených z masivního kaučukového dřeva. Nosnost křesla je 120 kg.

Podívejte se i na další výrobky ze série Favira.

Materiál:
tkanina / masivní kaučukové dřevo

Rozměry:
Šířka: 71 cm
Hloubka: 81 cm
Výška křesla: 106 cm
Výška sedu: 46 cm
Váha: 16 kg Tento velmi žádaný produkt HALMAR Čalouněné křeslo Favira tmavě zelené najdete bezprostředně tady na stránkách zařazený v rubrice křesla. Nyní získáte skvělé produkty z této populární sekce za extra cenu. Náš sortiment je široký, mrkněte na další vybrané produkty od dodavatele Halmar. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Halmar pro vás připravuje špičkové výrobky..

Levný produkt HALMAR Čalouněné křeslo Favira tmavě zelené od populární značky HALMAR pohodlně nakoupíte v naší online nabídce skutečně výhodně. K sehnání zrovna v akci za 5 159 Kč.