HALMAR Čalouněné křeslo Uria tmavě šedé

Moderní křeslo Uria je nejenom velmi pohodlné, ale díky svému designu bude i zajímavým prvkem každého interiéru. Sedák a... více informací »
HALMAR Čalouněné křeslo Uria tmavě šedé
Značka: Halmar
1 799 Kč
DETAIL PRODUKTU
Moderní křeslo Uria je nejenom velmi pohodlné, ale díky svému designu bude i zajímavým prvkem každého interiéru. Sedák a...

Moderní křeslo Uria je nejenom velmi pohodlné, ale díky svému designu bude i zajímavým prvkem každého interiéru. Sedák a opěrák je čalouněný eko kůží ve tmavě šedé barvě. Stabilitu křesla zajistí pevná podnož z práškově lakované oceli v černé barvě. Nosnost křesla je 100 kg.

Podívejte se i na další produkty ze série křeslo Uria.

Materiál:
eko kůže / práškově lakovaná ocel

Rozměry:
Šířka: 49 cm
Hloubka: 48 cm
Výška křesla: 84 cm
Výška sedu: 50 cm
Váha: 6,5 kg
Tento kvalitní a žádaný produkt jde sehnat prostě tu na stránkách ve známé rubrice křesla. Pořiďte si ještě jiné produkty ze zmíněné kategorie za extra cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás najdete více produktů od výrobce Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Halmar dlouhodobě vyrábí skvělé výrobky.!

Exkluzivní produkt HALMAR Čalouněné křeslo Uria tmavě šedé od oblíbené značky HALMAR lze nakoupit právě teď u nás za parádní cenu. Nyní lze objednat jen za 1 799 Kč.