AmbiaHome.cz

HALMAR Kancelářská židle FABIO černá

Unikátní výrobek HALMAR Kancelářská židle FABIO černá originál od značky HALMAR je k dostání tady teď za super peníze. Nyní pořídíte od 3 399 Kč.
EAN: 2010001195269
Ověřit dostupnost
Značka: Halmar
3 399
Popis produktu

Zařizujete si kancelář a kromě pevného stolu potřebujete také kvalitní místo k sezení. Pokud u počítače nebo práce trávíte dlouhé hodiny, je právě opěra a podpora zad spolu s příjemným sezením to hlavní, co chcete. A kancelářská židle Fabio vám to splní. Do puntíku. Skvělá volba k pracovnímu stolu v pracovně, dětském i studentském pokoji, obývacím pokoji a podobně. Můžete si jednoduše nastavovat výšku sedu, aby se vám sedělo pohodlně.

Mechanismus TILT je na způsob toho houpacího, takže si záda mohou kdykoliv odpočinout v příjemných polohách, ve které lze židli zablokovat. Při dlouhé práci u PC se doporučuje střídat sedací pozice a k tomu přesně slouží. Vyrobená je z odolného plastu. Sedací a opěrné části jsou zase z prodyšné látky. Nechybí kolečka, s nimiž se můžete snadno pohybovat, také si užijete příjemnou opěrku hlavy nebo područky pro absolutní komfort a pohodlí, které si u práce zasloužíte.

Specifikace produktu:

Mechanismus TILT
Kolečka k posunutí židle
Moderní vzhled