AmbiaHome.cz

HALMAR Kancelářské křeslo Arsia šedé

Tento designový kus HALMAR Kancelářské křeslo Arsia šedé od přední společnosti HALMAR můžete najít zde pořád výhodně! Nyní za 3 375 Kč.
EAN: 2010001168874
Ověřit dostupnost
Značka: Halmar
3 375
Popis produktu

Kancelářské křeslo se hodí do kanceláří či domácích pracoven a zajistí vám veškeré pohodlí při práci. Ergonomicky tvarovaný sedák je čalouněný membránovou tkaninou v šedé barvě. Zvýšený opěrák křesla je potažen šedou síťovinou. Tento vzdušný a prodyšný materiál umožňuje perfektní odvětrávání kontaktní části zádového opěráku, což oceníte zejména během horkých letních dní. Opěrák dále obsahuje bederní pás a je doplněn o podhlavník. Přítlak opěráku lze regulovat. Područky zajistí dostatečný komfort při dlouhém sezení.

Pohyb sedáku s opěrákem zajistí houpací mechanismus, jehož tuhost si můžete sami nastavit. Křeslo je otočné a disponuje mechanismem TILT. Ten umožňuje houpání křesla a tím regulaci protitlaku opěradla a zablokování v základní poloze. K nastavení výšky křesla slouží plynový píst, který ovládáte pomocí páčky umístěné pod sedákem. Pětiramenný kříž s tichými kolečky zajistí plynulý pohyb křesla.

Materiál:
membránová tkanina / síťovina

Rozměry:
Šířka: 62 cm
Hloubka: 65 cm
Výška židle: 113-124 cm
Výška sedu: 44-55 cm
Váha: 10,5 kg
Nosnost: 100 kg