Halmar Konferenční stolek TULUZA medový ořech

Konferenční stolek Tuluza je vyrobený z laminované MDF a z práškované oceli. Výhodou stolku jsou 2 šuplíky, kde můžete uložit... více informací »
HALMAR Konferenční stolek TULUZA medový ořech
Značka: Halmar
3 479 Kč
DETAIL PRODUKTU
Konferenční stolek Tuluza je vyrobený z laminované MDF a z práškované oceli. Výhodou stolku jsou 2 šuplíky, kde můžete uložit...

Konferenční stolek Tuluza je vyrobený z laminované MDF a z práškované oceli. Výhodou stolku jsou 2 šuplíky, kde můžete uložit své drobnosti jako jsou knihy, ovladač nebo cokoliv, co potřebujete. Díky jeho rozměrům, bude velmi praktický.

Specifikace:
Materiál: laminovaná MDF / práškově lakovaná ocel
Celková výška: 41 cm
Celková šířka: 120 cm
Celková hloubka: 55 cm Velmi žádaný produkt Halmar Konferenční stolek TULUZA medový ořech lze pořídit rovnou tady na webu v populární kategorii konferenční stolky! Nyní získáte jiné zboží z této oblíbené sekce snadno online! Známý dodavatel Halmar dlouhodobě dodává velmi kvalitní produkty. To ale však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce však také další kvalitní produkty od značky Halmar. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní produkt Halmar Konferenční stolek TULUZA medový ořech od přední společnosti Halmar lze koupit aktuálně na webu téměř zdarma! Ceny od 3 479 Kč.