Hanah Home Botník Trend 130×80 cm bílý

Botník je nepostradatelným kusem nábytku v každé předsíni. Botník svou funkci splní nejen po praktické stránce, ale také po té estetické. Díky... více informací »
Hanah Home Botník Trend 130x80 cm bílý
Značka: Hanah Home
4 585 Kč
DETAIL PRODUKTU
Botník je nepostradatelným kusem nábytku v každé předsíni. Botník svou funkci splní nejen po praktické stránce, ale také po té estetické. Díky...

Botník je nepostradatelným kusem nábytku v každé předsíni. Botník svou funkci splní nejen po praktické stránce, ale také po té estetické. Díky jeho hloubce zabere málo místa, bude tedy ideální i do menších předsíní. Nabízí dostatek úložného prostoru pro všechny vaše boty.

Specifikace produktu:

Lze připevnit ke stěně
Materiál: dřevotřísková deska pokrytá melaminem
Tloušťka desky: 18 mm
Kovové úchytky
Praktické sedátko
Boční polička na deštníky

Rozměry:
Šířka: 130 cm
Hloubka: 31 cm
Výška: 80 cm
Polička na deštníky: 30×8×30 cmHodně žádaný produkt je k dispozici teď tu na našich stránkách v populární sekci botníky. Nyní pořídíte jiné výrobky z této známé rubriky ve výprodejové akci. To však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás totiž najdete další prověřené zboží od dodavatele Hanah Home. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Hanah Home vám může nabídnout vynikající sortiment. Udělejte si radost.

Povedený produkt Hanah Home Botník Trend 130x80 cm bílý od dodavatele kvalitních produktů Hanah Home pohodlně získáte tady teď právě extra se slevou! Nyní nakoupíte za 4 585 Kč.