AmbiaHome.cz

Hanah Home Dětský set Adventure vícebarevný

Povedený kus Hanah Home Dětský set Adventure vícebarevný od dodavatele kvalitních produktů Hanah Home k dostání tady teď ve výhodné akci! Momentálně v akci za 4 665 Kč. EAN: 8682870083684
Hanah Home Dětský set Adventure vícebarevný
Více informací »
Značka: Hanah Home
4 665
Popis produktu

Dětský set je ideální do všech dětských pokojíčků, heren nebo čekáren. Bude perfektním místem pro hraní, malování, tvoření, domácí úkoly nebo svačinky. Dětský stůl s židlí usnadňuje těm nejmenším zapojení do každodenního života. S dětským nábytkem podpoříte samostatnost a motivaci svých dětí k učení. Veselé motivy dělají z tohoto setu dekorativní kus nábytku do každého pokojíčku.

Dětská židlička a stůl zaujmou nejen svým roztomilým designem, ale také extrémně vysokou kvalitou. Rozšířené nohy z kvalitního bukového dřeva zajišťují stabilní postavení, zaoblené hrany snižují riziko poranění. Díky ergonomickému psacímu stolu mohou vaše děti pohodlně sedět a hrát si dosyta. Dětská židle je s opěrkou, takže zaručuje maximální pohodlí. Set je digitálně potištěn vícebarevným motivem a bude se jistě líbit všem malým milovníkům knih a čtení a pomůže jim při rozvíjení jejich fantazie.

Specifikace produktu:

Materiál: MDF/bukové dřevo
Robustní bukové nohy
Digitální potisk
Vhodné pro děti 2-5 let
Stabilní, odolné provedení
Zaoblené hrany
Jednoduchá péče

Rozměry:
Velikost stolu: šířka: 90 cm, výška: 60 cm, hloubka: 52 cm
Velikost židle: šířka: 23 cm, výška: 36 cm, hloubka: 65 cm