Happy Green Chladicí elektrický box 24 l, 12/230 V

Tento skvělý a praktický pomocník je ideální na delší cestu na dovolenou, na chatu či chalupu. Potraviny a nápoje se vám snadno nezkazí a za... více informací »
Happy Green Chladicí elektrický box 24 l
Značka: Happy Green
1 799 Kč
DETAIL PRODUKTU
Tento skvělý a praktický pomocník je ideální na delší cestu na dovolenou, na chatu či chalupu. Potraviny a nápoje se vám snadno nezkazí a za...

Tento skvělý a praktický pomocník je ideální na delší cestu na dovolenou, na chatu či chalupu. Potraviny a nápoje se vám snadno nezkazí a za teplých dní budete mít k dispozici skvělé osvěžení. Pro snadnější manipulaci je vybaven madlem. Umožňuje univerzální použití připojením na běžnou elektrickou síť 230 V, nebo využítí 12 V rozvodu elektřiny v automobilu při cestách. Box je vyroben v EU. Oblíbený produkt Happy Green Chladicí elektrický box 24 l, 12/230 V máte možnost pořídit aktuálně tu na našem webu v populární rubrice cestovní doplňky a organizéry! Máme pro vás zlevněné kusy z této oblíbené sekce za rozumné peníze.

Tento výjimečný produkt Happy Green Chladicí elektrický box 24 l, 12/230 V od spolehlivého výrobce Happy Green jednoduše získáte zde teď právě za mimořádně nízkou cenu! Nyní pořídíte za 1 799 Kč.