HAPPY GREEN Plech grilovací 35 x 24 cm

Smaltovaný pečicí plech je vynikající pro přípravu předsmaženýchbramborových hranolkůa pečení řady dalších předsmažených obalovaných... více informací »
HAPPY GREEN Plech grilovací 35 x 24 cm
Značka: Happy Green
179 Kč
DETAIL PRODUKTU
Smaltovaný pečicí plech je vynikající pro přípravu předsmaženýchbramborových hranolkůa pečení řady dalších předsmažených obalovaných...

Smaltovaný pečicí plech je vynikající pro přípravu předsmaženýchbramborových hranolkůa pečení řady dalších předsmažených obalovaných pokrmů, např. rybích prstů, kuřecích stehýnek, krevet nebo smaženého sýra. Pečte své oblíbené hranolky zdravě bez použití tuku. Díky děrovanému povrchu se k pokrmům dostává teplo rovnoměrně po celé ploše plechu. Snížený okraj usnadnění přemístění hotových pokrmů k servírování. Skvěle ho také využijete k přípravě masa, ryb, špízů a dalších pochutin na grilu nebo v troubě. Maso, špízy či ryby položíte na plech a umístíte jej na gril, do trouby, můžete použít i na přímý plamen. Pohodlně můžete obsah během přípravy otáčet nebo odstavit, pokud by se vám pokrm připravoval rychleji než zbytek jídla a později dát zpět na žár grilu nebo do trouby. Akční a ve slevě produkt HAPPY GREEN Plech grilovací 35 x 24 cm můžete získat taky na stránkách v kategorii doplňky ke grilům! Získejte akční kusy z této známé sekce ve výhodné akci! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také více skvělých produktů od dodavatele Happy Green. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Happy Green nabízí kvalitní produkty.

Tento exkluzivní výrobek HAPPY GREEN Plech grilovací 35 x 24 cm originál od výrobce Happy Green máte možnost sehnat aktuálně na webu opravdu výhodně! Výhodně za cenu 179 Kč.