AmbiaHome.cz

Hector Barová židle NICEA šedá

Unikátní produkt Hector Barová židle NICEA šedá od této skvělé značky Hector máte možnost pořídit zde nyní za výprodejovou cenu! Pouze nyní za 3 499 Kč.
Hector Barová židle NICEA šedá
Více informací »
Značka: Hector
3 499
Popis produktu

Mít v kuchyni nebo jídelně bar nebo barový pult je tím, o čem jste snili celý život? Barový pult může mít v kuchyni mnoho výhod a pozitiv. Jde například o další prostor, kde můžete při vaření odkládat věci, pomáhá rozdělit celkově kuchyň s obývacím pokojem, pokud je máte spojené, takže jde o praktický prvek. A k němu určitě sedí barové židle, bez kterých se neobejdete. Nabídne nový prostor, kde se najíte, dáte si skleničku a podobně.

Barová židle je vyvedena v neutrální šedé barvě, která je to pravou pro mnoho jednotlivých interiérů. Její nohy tvoří základ každé jedné židle a nabízí pevnou oporu pro sedací část. Ta je opatřená nižší opěrkou o kterou se můžete bez problémů opřít. Sedací část je vybavená vybavená měkkým podsedákem, který nabízí pohodlí a komfort, který si při sezení zamilujete. Praktická podnožka nabídne opěrku pro nohy a zavší tak celou barovou židli.