Hector Botník Loft grafit/jackson

Podívejte se na ostatní produkty ze série Loft Jackson Botník Loft grafit/jackson si oblíbí zejména milovníci industriálního a Loft stylu. Je... více informací »
Hector Botník Loft grafit/jackson
Značka: Hector
3 325 Kč
DETAIL PRODUKTU
Podívejte se na ostatní produkty ze série Loft Jackson Botník Loft grafit/jackson si oblíbí zejména milovníci industriálního a Loft stylu. Je...

Podívejte se na ostatní produkty ze série Loft Jackson

Botník Loft grafit/jackson si oblíbí zejména milovníci industriálního a Loft stylu. Je vyrobený z laminované dřevotřískové desky o tloušťce 18 mm a jeho hrany jsou posíleny ABS materiálem, který zvyšuje odolnost a prodlužuje životnost. Čelo botníku v grafitové barvě elegantně kontrastuje s tělem v barvě jackson hickory. Botník je rozdělen na šuplík a dvě uzavíratelné skříňky. Díky systému otevírání PUSH TO OPEN nepotřebuje žádná madla.

Specifikace produktu:
– industriální styl
– laminovaná dřevotříska
– hrany posílené ABS materiálem
– barevné provedení přední strany grafit
– barevné provedení těla jackson hickory
– otevírací systém PUSH TO OPEN

Rozměry produktu:
Výška: 112 cm
Šířka: 54 cm
Hloubka: 39 cm
Výška nohou: 20 cmHodně oblíbený výrobek je k sehnání bez obtíží tu na našich stránkách umístěný v rubrice botníky. Nyní najdete ještě podobné produkty ze zmíněné rubriky za super cenu. Náš sortiment je široký, máme v nabídce však také další vybrané produkty od dodavatele Hector. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní kus Hector Botník Loft grafit/jackson pocházející od značky Hector dostanete tady teď za extra cenu! Akční cena od 3 325 Kč.