Hector Čalouněná postel boxspring Fendy 160×200 zelená

Kontinentální postele si získávají stále větší oblibu. Není divu, vždyť jsou tak neuvěřitelně pohodlné. Díky masivní konstrukci z... více informací »
Hector Čalouněná postel boxspring Fendy 160x200 zelená
Značka: Hector
22 495 Kč
DETAIL PRODUKTU
Kontinentální postele si získávají stále větší oblibu. Není divu, vždyť jsou tak neuvěřitelně pohodlné. Díky masivní konstrukci z...

Kontinentální postele si získávají stále větší oblibu. Není divu, vždyť jsou tak neuvěřitelně pohodlné. Díky masivní konstrukci z borovicového dřeva vyniká postel Fendy stabilitou a pevností. Součástí postele jsou dvě kvalitní bonellové matrace o výšce 17 cm a vrchní topper o tloušťce 4 cm. Vysoké čelo s ozdobným prošíváním nabídne pohodlí při čtení oblíbené knihy i sledování televize. Velikou předností je úložný prostor, kterého není nikdy dost. Celá postel je obšitá čalounickou tkaninou Riviera 91.

Specifikace produktu:
– vysoké čelo s ozdobným prošíváním
– konstrukce z borového dřeva
– včetně dvou bonellových matrací a vrchního topperu
– čalouněno tkaninou Riviera 91

Rozměry produktu:
Výška: 123 cm
Šířka: 180 cm
Délka: 216 cm
Výška nohou: 1 cm
Tloušťka bonellové matrace: 17 cm
Spací plocha: 160×200 cm
Výška ložné plochy: 65 cmVelmi prodávaný produkt Hector Čalouněná postel boxspring Fendy 160×200 zelená lze zakoupit bez problémů tu v populární kategorii postele! Vyhledejte si podobné zboží z této populární kategorie za nejnižší cenu. Značka Hector vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní produkty. Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se taky na další kvalitní zboží od výrobce Hector. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní a žádaný produkt Hector Čalouněná postel boxspring Fendy 160x200 zelená od společnosti Hector můžete nakoupit právě nyní na našich stránkách za příznivou cenu. Právě lze objednat jen za 22 495 Kč.