Hector Čalouněná postel Dreamer 180×200 černá

Pokud hledáte elegantní kus nábytku, na kterém se bude dobře spát, postel Dreamer bude tou pravou volbou. Čalouněná postel má vysoké čelo, díky... více informací »
Hector Čalouněná postel Dreamer 180x200 černá
Značka: Hector
11 695 Kč
DETAIL PRODUKTU
Pokud hledáte elegantní kus nábytku, na kterém se bude dobře spát, postel Dreamer bude tou pravou volbou. Čalouněná postel má vysoké čelo, díky...

Pokud hledáte elegantní kus nábytku, na kterém se bude dobře spát, postel Dreamer bude tou pravou volbou. Čalouněná postel má vysoké čelo, díky kterému bude sledování televize nebo čtení v posteli čistým potěšením. Opěrka hlavy má ozdobné prošívání, díky kterému celek působí velmi elegantně. Postel je dodávána s dřevěným roštem skládajícím se z 28 lamel zasazených do pružných úchytů. Postel Dreamer má kulaté kovové nohy mořené zlatou barvou, zajímavě kontrastující s černou látkou potahu. Postel je čalouněná měkkou, na dotek příjemnou sametovou látkou. Tento model je zárukou vysokého komfortu a odolnosti.

Podívejte se i na další produkty ze série Dreamer.

Specifikace produktu:

Ozdobné prošívání na opěrce hlavy
Obsahuje rošt vyrobený z 28 dřevěných lamel

Rozměry:
Výška: 127 cm
Šířka: 190 cm
Hloubka: 217 cm
Výška nožiček: 14 cm
Plocha na spaní: 180×200 cm

Vysoce kvalitní kousek Hector Čalouněná postel Dreamer 180x200 černá od známé značky Hector je k dostání již dnes trvale výhodně! Momentálně k dispozici za 11 695 Kč.