Hector Čalouněná postel Honey 160×200 zelená

Postel Honey v moderním stylu je skvělou volnou pro všechny, kteří mají rádi originální design. Poznávacím znakem postele Honey je čelo, které v... více informací »
Hector Čalouněná postel Honey 160x200 zelená
Značka: Hector
7 645 Kč
DETAIL PRODUKTU
Postel Honey v moderním stylu je skvělou volnou pro všechny, kteří mají rádi originální design. Poznávacím znakem postele Honey je čelo, které v...

Postel Honey v moderním stylu je skvělou volnou pro všechny, kteří mají rádi originální design. Poznávacím znakem postele Honey je čelo, které v ložnici zajistí jedinečnou atmosféru relaxace. Měkká opěrka hlavy vám umožní pohodlně sledovat váš oblíbený seriál nebo číst knihu. Nejdůležitější je však její vzor imitující plástve, díky kterému celek působí unikátně. Postel je čalouněná měkkou sametovou látkou. Díky tomu máte záruku, že postel sladíte k většině aranžmá a snadno si k ní vyberete doplňky a dekorace. Postel s vysokým čelem je dodávána s roštem z 30 pružných ohýbaných lamel, které se přizpůsobí tělesné hmotnosti a zvyšují komfort používání matrace. Rošt zvyšuje pružnost matrace a zajišťuje dostatečnou cirkulaci vzduchu pod ní, čímž dále prodlužuje její životnost.

Podívejte se i na další produkty ze série Honey.

Specifikace produktu:

Barva čalounění: zelená
Rošt vyrobený z 30 lamel
Vysoké a měkké čelo postele
Čelo postele se vzorem imitujícím plástve

Rozměry:
Šířka: 170 cm
Výška: 115 cm
Hloubka: 212,5 cm
Výška nožiček: 5 cm
Plocha na spaní: 160×200 cm

Tento exkluzivní produkt Hector Čalouněná postel Honey 160x200 zelená od značky s tradicí a dobrou pověstí Hector lze nakoupit tady teď právě extra výhodně. Ceny od 7 645 Kč.