Hector Čalouněná postel Manilla 140×200 černá

Čalouněná postel Manilla je výrobek s vysokou opěrkou hlavy, díky které bude sledování televize nebo čtení v posteli potěšením. K posteli je... více informací »
Hector Čalouněná postel Manilla 140x200 černá
Značka: Hector
7 195 Kč
DETAIL PRODUKTU
Čalouněná postel Manilla je výrobek s vysokou opěrkou hlavy, díky které bude sledování televize nebo čtení v posteli potěšením. K posteli je...

Čalouněná postel Manilla je výrobek s vysokou opěrkou hlavy, díky které bude sledování televize nebo čtení v posteli potěšením. K posteli je také připevněn dřevěný rám, ale chybí matrace, což vám umožňuje vybrat si perfektní matraci pro vaše potřeby. Postel je čalouněna jemnou a na dotek příjemnou sametovou látkou v módní a nadčasové barvě. Navíc je vybavena vysokou opěrkou hlavy, která dále zvyšuje komfort používání lůžka. Tento model je zárukou vysokého pohodlí a odolnosti.

Podívejte se i na další produkty ze série Manilla.

Specifikace produktu:

Sametový látkový potah
Vysoká opěrka hlavy
Včetně roštu
Bez matrace

Rozměry:
Výška: 106 cm
Šířka: 156 cm
Hloubka: 213 cm
Výška nohou: 49 cm
Plocha na spaní: 140×200 Tento žádaný produkt Hector Čalouněná postel Manilla lze zakoupit bez obtíží na stránkách ve známé sekci postele. Mrkněte na akční produkty z této populární rubriky za internetové ceny! Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete další skvělé zboží od dodavatele Hector. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Značka Hector vás obohatí o kvalitní výrobky Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Levný výrobek Hector Čalouněná postel Manilla 140x200 černá od kvalitního výrobce Hector můžete nakoupit aktuálně za výhodné peníze! Pouze nyní za 7 195 Kč.