Hector Čalouněné křeslo Haris černé

Křeslo Haris je čalouněné černou látkou. Velur se vyznačuje odolností a pevností a vypadá mimořádně stylově. Černé ocelové... více informací »
Hector Čalouněné křeslo Haris černé
Značka: Hector
6 295 Kč
DETAIL PRODUKTU
Křeslo Haris je čalouněné černou látkou. Velur se vyznačuje odolností a pevností a vypadá mimořádně stylově. Černé ocelové...

Křeslo Haris je čalouněné černou látkou. Velur se vyznačuje odolností a pevností a vypadá mimořádně stylově. Černé ocelové ližiny zaručují stabilitu a dodávají celku jedinečný design. Protiskluzové křeslo má sedák vyplněný měkkou a pohodlnou pěnou. Model Haris je kus nábytku, díky kterému si zařídíte svůj vysněný obývací pokoj během pár okamžiků.

Specifikace:

barva: černá
barva nožek: černá Tento zlevněný produkt jde sehnat také tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci křesla! Mrkněte na podobné výrobky z této oblíbené kategorie za super peníze. Přední dodavatel Hector má ve stále nabídkce top výrobky.! Máme toho více, mrkněte na více kvalitních produktů od výrobce Hector. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Designový produkt Hector Čalouněné křeslo Haris černé od výrobce Hector je k dispozici u nás extra výhodně. Produkt nakoupíte teď u nás za 6 295 Kč.