AmbiaHome.cz

Idze Toaletní stolek MELANIE 80 cm bílý

Tento exkluzivní produkt Idze Toaletní stolek MELANIE 80 cm bílý od dodavatele se skvělou pověstí Idze snadno můžete sehnat právě za super peníze! Zrovna teď v akci za 3 375 Kč.
EAN: 5904507682927
Ověřit dostupnost
Značka: Idze
3 375
Popis produktu

Už od útlého věku touží všechny dívky mít místo, kde se mohou každý den krášlit. Hezky u okna, kde je dostatek denního světla a s potřebným úložným prostorem, kam se vejdou všechny krémy, make-upy, líčidla a další věci. A přesně takovým místem je toaletní stolek Melanie, který potěší každou dívku i ženu. Velmi elegantní kousek disponuje příjemným LED osvětlením, které pomáhá celkovému dojmu. Nezbytné zrcadlo pomůže při každodenním líčení nebo péči o pleť.

Vyrobený je toaletní stolek z vysoce kvalitní laminované desky. Hrany jsou naopak ošetřeny ABS dýhou, která posiluje celkovou odolnost nábytku. Líčidla a podobně můžete uložit nejen na vrchní plochu, ale také do dvou praktických šuplíků, které najdete ve spodní části. Skvěle padne všem dětským i dívčím pokojíčkům, ložnici, obývacímu pokoji a dalším místnostem. Vše dodáváno v praktickém demontu a s podrobným návodem a složení.

Specifikace produktu:

Hrany ošetřeny ABS dýhou
K dispozici LED osvětlení a zrcadlo
Moderní vzhled