AmbiaHome.cz

Idze Vitrína NEWADA 100 cm dub northland/sonoma truffle, varianta led osvětlení rgb

Tento zlevněný výrobek Idze Vitrína NEWADA 100 cm dub northland/sonoma truffle, varianta led osvětlení rgb od skvělé a známé značky Idze jednoduše pořídíte momentálně v naši nabídce extra se slevou. V současnosti pořídíte za cenu 5 005 Kč.
EAN: 5904639158765
Idze Vitrína NEWADA 100 cm dub northland/sonoma truffle
Ověřit dostupnost
Značka: Idze
5 005

Vitrína Newada je moderním a funkčním kouskem, který si své místo najde snad v každé domácnosti a každém interiéru. Proč tomu tak je? Snoubí v sobě dvě základní věci – moderní vzhled a praktičnost, kterou den co den využijete. Nabízí to, co se domácnostem moc nedostává – úložný prostor. To celé zabalené v jemných a elegantních liniích s důrazem na decentní detaily a rukojeti, které zapadnou a dodají celému vzhledu pomyslnou tečku na dokonalosti.

Po materiálové stránce se vitrína pyšní silnou laminovanou deskou, která spolu s hranami, které jsou z ABS dýhy, tvoří kvalitní a pevný základ. Díky odolnosti zvládá každodenní využívání a umí odolat drobným škrábancům. Nadmíru funkční rozložení ve kterém nechybí police, prosklená vitrína, skříňka a také šuplíky. LED osvětlení není součástí balení, ale je možné ho koupit samostatně. Vitrína dodávána v demontu s podrobným návodem na sestavení.

K této vitríně se hodí šatní skříň Newada.

Specifikace produktu:

Hrany ošeteny ABS dýhou
Možnost výběru varianty s LED osvětlením
Moderní vzhled