Jahu Bavlněné povlečení Dita Maya, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm + 40 x 40 cm

Povlečení v moderním a nadčasovém dekoru, vám zaručí zasloužený odpočinek. Je vyrobené z jemné a příjemné bavlny, která je nestárnoucí... více informací »
Jahu Bavlněné povlečení Dita Maya
Značka: 4Home
429 Kč
DETAIL PRODUKTU
Povlečení v moderním a nadčasovém dekoru, vám zaručí zasloužený odpočinek. Je vyrobené z jemné a příjemné bavlny, která je nestárnoucí...

Povlečení v moderním a nadčasovém dekoru, vám zaručí zasloužený odpočinek. Je vyrobené z jemné a příjemné bavlny, která je nestárnoucí klasikou díky svým skvělým vlastnostem. Zapínání je na zip. . Součástí tohoto povlečení je i povlak na malý polštářek. Bavlněné povlečení doporučujeme prát před prvním použitím na ruby. Souprava obsahuje:

1x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 140 x 200 cm
1x povlak na polštář 40 x 40 cm
Žádaný produkt lze zakoupit lehce tady u nás v oblíbené rubrice ložní povlečení! Máme pro vás akční kousky z této populární sekce za nejnižší cenu! U nás vám nabídneme víc, mrkněte také na další kvalitní produkty značky 4Home. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známá značka 4Home dlouhodobě nabízí prvotřídní zboží

Velmi oblíbený kousek Jahu Bavlněné povlečení Dita Maya, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm + 40 x 40 cm originál od značky 4Home jednoduše můžete sehnat momentálně napořád výhodně. Akční cena již od 429 Kč.