Jahu Saténové povlečení Ema Brenda, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm + 40 x 40 cm

Chcete mít moderní ložnici a v ní ložní prádlo, které bude jak krásné, tak praktické? Obojí zaručí luxusní povlečení vyrobené z jemného a... více informací »
Jahu Saténové povlečení Ema Brenda
Značka: 4Home
559 Kč
DETAIL PRODUKTU
Chcete mít moderní ložnici a v ní ložní prádlo, které bude jak krásné, tak praktické? Obojí zaručí luxusní povlečení vyrobené z jemného a...

Chcete mít moderní ložnici a v ní ložní prádlo, které bude jak krásné, tak praktické? Obojí zaručí luxusní povlečení vyrobené z jemného a velmi příjemného bavlněného saténu. Tento materiál je u zákazníků velmi oblíben pro své vynikající užitné vlastnosti. Bavlněný satén neklouže, nestudí a není nutné ho žehlit. Povlečení je z obou stran stejné a má zapínání na zip. Součástí tohoto povlečení je i povlak na malý polštářek.Souprava obsahuje:

1x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 140 x 200 cm
1x povlak na polštář 40 x 40 cm Kvalitní a oblíbený kus Jahu Saténové povlečení Ema Brenda, 140 x 200 cm, jde sehnat aktuálně tady na webu umístěný v kategorii ložní povlečení! Vyhledejte si ještě podobné produkty z této známé kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. To ale není všechno, máme toho více! Podívejte se taky na další prověřené kousky od dodavatele 4Home. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní produkt Jahu Saténové povlečení Ema Brenda, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm + 40 x 40 cm od skvělého a známého výrobce 4Home máte možnost pořídit tady a teď za super cenu. Aktuálně stojí u nás 559 Kč.