Jerry Fabrics Dětské bavlněné povlečení do postýlky Marie cat like pink baby, 100 x 135 cm, 40 x 60 cm

Povlečení, které zaujme na první pohled nejen vaše nejmenší. Veselý motiv s roztomilou Marii cat zaručeně nesmí chybět v pokoji malé princezny.... více informací »
Jerry Fabrics Dětské bavlněné povlečení do postýlky Marie cat like pink baby
Značka: Jerry Fabrics
399 Kč
DETAIL PRODUKTU
Povlečení, které zaujme na první pohled nejen vaše nejmenší. Veselý motiv s roztomilou Marii cat zaručeně nesmí chybět v pokoji malé princezny....

Povlečení, které zaujme na první pohled nejen vaše nejmenší. Veselý motiv s roztomilou Marii cat zaručeně nesmí chybět v pokoji malé princezny. Povlečení navíc vykouzlí úsměv na dětské tváři a zároveň se stane skvělým doplňkem do jejich pokojíčku. Příjemná bavlna pak zaručí pohodlný a klidný spánek. Souprava obsahuje:

1x povlak na polštář 40 x 60 cm
1x povlak na přikrývku 100 x 135 cm Akční produkt můžete nakoupit bez problémů na stránkách umístěný v kategorii ložní povlečení! Nyní si můžete pořídit akční produkty z této známé sekce za příznivou cenu. Náš sortiment je ale široký, u nás totiž najdete další produkty od dodavatele Jerry Fabrics. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento produkt Jerry Fabrics Dětské bavlněné povlečení do postýlky Marie cat like pink baby, 100 x 135 cm, 40 x 60 cm od výrobce s mnohaletou tradicí Jerry Fabrics můžete koupit u nás nyní extra výhodně! Cena od 399 Kč.