Jerry Fabrics Dětské bavlněné povlečení Frozen Light Blue 02 svíticí, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

Originální bavlněné povlečení s motivem z animovaného filmu Ledové Království 2 se svíticím efektem nesmí chybět v žádném pokoji. Je... více informací »
Jerry Fabrics Dětské bavlněné povlečení Frozen Light Blue 02 svíticí
Značka: Jerry Fabrics
759 Kč
DETAIL PRODUKTU
Originální bavlněné povlečení s motivem z animovaného filmu Ledové Království 2 se svíticím efektem nesmí chybět v žádném pokoji. Je...

Originální bavlněné povlečení s motivem z animovaného filmu Ledové Království 2 se svíticím efektem nesmí chybět v žádném pokoji. Je vyrobeno z příjemné bavlny, která zaručuje rozměrovou a barevnou stálost povlečení. Motiv peřiny je z každé strany jiný, můžete ji tak měnit podle nálady.Souprava obsahuje:

1x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 140 x 200 cm
Tento žádaný produkt Jerry Fabrics Dětské bavlněné povlečení Frozen Light Blue 02 svíticí, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm je dostupný v pohodě tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice ložní povlečení. Připravili jsme ostatní produkty ve zmíněné kategorii na pár kliknutí! Známý výrobce Jerry Fabrics pro své zákazníky nabízí top produkty. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce ovšem další kousky od výrobce Jerry Fabrics. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní produkt Jerry Fabrics Dětské bavlněné povlečení Frozen Light Blue 02 svíticí, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm od výrobce se skvělou pověstí Jerry Fabrics máte možnost pořídit u nás nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu. Právě nyní za skvělou cenu 759 Kč.