AmbiaHome.cz

Kalune Design Toaletní stolek INCI 74 cm bílý

Zajímavý kousek Kalune Design Toaletní stolek INCI 74 cm bílý od značky Kalune Design máte možnost dostat nyní za zcela nejnižší cenu! Akční cena již od 4 805 Kč.
EAN: 8681875796049
Popis produktu

Chcete mít pro sebe kousek místa, kde budou všechny vaše šminky, doplňky do vlasů a vůbec vše, co den co den využíváte? Získáte ho s pomoci toaletního stolku INCI, který je v nadčasové a svěží bílé barvě. Je prostorný, disponuje důležitým zrcadlem, které najdete na otevírací a zavírací desce, dohromady tak vypadá elegantně a můžete udržet všechny důležité produkty. Na boku najdete nezbytný šuplík a skříňku, kterou je možno otevřít a uzavřít.

Elegantní a jemné linie se skvěle vyjímají v každé místnosti – obývacím pokoji, ložnici, pracovně, dětském i studentském pokoji. Každá holčička sní a touží po toaletním stolku jako pro princeznu. Nyní si ho můžete dopřát. Vyroben je z kvalitní dřevotřísky, která je potažená melaminem. Ten pomáhá odolávat drobným oděrkám a škrábancům, které se mohou čas od času, při každodenním používání, objevovat. Péče o něj je jednoduchá a nenáročná.

Specifikace produktu:

Dostatek úložného prostoru
Moderní vzhled
Disponuje zrcadlem