AmbiaHome.cz

Kalune Design Toaletní stolek MERCAN 100 cm bílý

Tento nejprodávanější produkt Kalune Design Toaletní stolek MERCAN 100 cm bílý od našeho známého výrobce Kalune Design lze koupit na našich stránkách teď právě až neuvěřitelně levně. Akční cena 4 455 Kč.
EAN: 8681875796131
Popis produktu

Malé holčičky touží být princeznami, které mají krásné místo, kde se mohou malovat a čančat. Nyní si svůj sen, alespoň částečně, můžete splnit. Prostor, kde se můžete den co den líčit, česat a pečovat o svou pleť i vlasy si jednoduše vytvoříte za pomoci toaletního stolku Mercan, který je v nadčasové bílé barvě a nabízí jemné linie, které se kombinují s dostatečnou praktičností a funkčností. Nechybí ani úložný prostor, a tak se hodí do ložnice, dětského i studentského pokoje a dalších.

Je vyroben z kvalitní dřevotřísky, která je potažená melaminem, který odolává drobným oděrkám a škrábancům. Jeho základní výbavou jsou dvě prostorné skříňky, do kterých je možno uložit spoustu věcí. Vrchní část nabízí důležité zrcadlo, které můžete jedním tahem otevřít a zavřít. Uvnitř tak ještě najdete prostor pro uložení věcí a celkový dojem nebude nijak rušivý a pomůže vám udržet čistý a svěží vzhled.

Specifikace produktu:

Disponuje zrcadlem
Dostatk úložného prostoru
Moderní vzhled