AmbiaHome.cz

Kalune Design Toaletní stolek MUP 105 cm bílý

Tento skvělý kus Kalune Design Toaletní stolek MUP 105 cm bílý od značky s tradicí a dobrou pověstí Kalune Design snadno seženete aktuálně na našich stránkách opravdu levně! Pouze nyní za 7 465 Kč.
EAN: 8681875276862
Popis produktu

Potřebujete si někde uložit svou kosmetiku a chcete mít místo, kde se budete nerušeně líčit? V koupelně to moc nejde, umělé světlo a neustále někdo, kdo vás vyrušuje? Vytvořte si prostor jen pro sebe. Toaletní stolek Mup v nadčasové a elegantní bílé barvě je vším, co si můžete přát. Jeho jemné linie, skladnost a hlavně možnost ho připevnit na stěnu z něj dělá kousek vhodný do jakékoliv ložnice, dětského i studentského pokoje, obývacího prostoru a mnoha dalších.

Toaletní stolek je vyrobený z odolné dřevotřísky, která je nahoře potažená melaminem, který ji pomáhá chránit před drobnými oděrkami a škrábanci, které se mohou objevit. Disponuje nezbytným zrcadlem, které je zde v kulatém tvaru a spoustou poliček, kam uložíte drobné předměty dekorativní kosmetiky. Nechybí elegantní skříňka, která je rozdělená policí a opět tak vzniká úložný prostor, který využijete. Pod vrchní deskou ještě najdete podlouhlý šuplík.

Specifikace produktu:

Zrcadlo je součástí stolku
Potaženo odolným melaminem
Moderní vzhled