AmbiaHome.cz

Kalune Design Toaletní stolek RETRO 116 cm bílý/hnědý

Tento žádaný produkt Kalune Design Toaletní stolek RETRO 116 cm bílý/hnědý od této skvělé značky Kalune Design k dostání právě teď v naší nabídce za výprodejovou cenu! Nyní zakoupíte za 7 665 Kč.
EAN: 8681875446722
Popis produktu

Je pro vás důležité mít k dispozici místo, kde se budete den co den líčit, česat a pečovat o sebe a svůj vzhled? Je důležité mít místo jen pro ženy, kde budou mít všechnu svou kosmetiku. A takovým místem může být toaletní stolek Retro, který padne každé ložnici, dětskému i studentskému pokoji, obývací části a mnoha dalším. Jemné a elegantní linie, které v sobě kombinují čistou bílou barvu spolu s dekorem dřeva si, spolu s jeho praktičností, zamilujete.

Nabízí nejen moderní vzhled, ale také funkčnost. K tomu jsou důležité pevné a odolné materiály. Toaletní stolek je vyroben z kvalitní dřevotřísky, která je potažená melaminem. Ten pomáhá odolávat drobným oděrkám a škrábancům. Nechybí mu zrcadlo, které se dá jednoduše zaklapnout, odkládací prostor na bocích a především dvě menší police, které dotváří celkový dojem.

Specifikace produktu:

Moderní vzhled
Zrcadlo s funkcí otevření a zavření
Potaženo melaminem