AmbiaHome.cz

Konsimo Otočné křeslo QUARRO šedé

Exkluzivní produkt Konsimo Otočné křeslo QUARRO šedé originál od výrobce Konsimo pohodlně pořídíte tady nyní za výhodnou cenu! V akci za 18 859 Kč.
Konsimo Otočné křeslo QUARRO šedé
Ověřit dostupnost
Značka: Konsimo
18 859

Toužíte po vymazleném otočném křeslu k vašemu pracovnímu stolu či jako přídavek k pohovce v obývacím pokoji? Sáhněte po křeslu QUARRO z naší nabídky. Zajišťuje tu nejvyšší možnou kvalitu v podobě čalounění jehněčí vlnou, jež je příjemná na dotek a zároveň skvěle odolává deformacím i nečistotám. Křeslo umožňuje otážení o 360 stupňů, tudíž se nebudete muset zvedat kvůli sebemenšímu úkonu. Díky šedému odstínu a jednoduchému designu zapadne do jakéhokoliv aranžmá, bude klenotem v moderních prostorách stejně jako v těch klasických! Textura kroucených vláken dodá elegantní vyznění každému prostoru stejně tak nenápadné tmavé prošívání.

Kromě zajímavé a zároveň jednoduché estetiky nabízí otočné křeslo QUARRO také nejvyšší možný komfort v podobě již zmiňované jehnečí vlny a zároveň v podobě polyuretanové pěny PUR, jež se skvěle přizpůsobuje tvaru vašeho těla a je ideální pro zdraví vašich zad. Sedák je umístěn na vysoké noze, která zajišťuje absolutní stabilitu celého výrobku. Navíc, zádové opěradlo nabízí možnost polohování – určete si sklon, který je pro vaše záda zrovna ideální! Toto křeslo potěší i toho nejnáročnějšího uživatele a bude mu dělat radost celé roky díky své dlouhé životnosti.

Specifikace produktu:

Nejvyšší možné pohodlí
Do obývacího pokoje i pracovny
Jehněčí vlna příjemná na dotek
Pohodlná opěradla
Dlouhá životnost