AmbiaHome.cz

Konsimo Otočné křeslo Raggi tmavě šedé

Kvalitní produkt Konsimo Otočné křeslo Raggi tmavě šedé od dodavatele se skvělou pověstí Konsimo lze zakoupit momentálně na webu ve výprodejové akci. Aktuálně stojí u nás 17 965 Kč.
Konsimo Otočné křeslo Raggi tmavě šedé
Ověřit dostupnost
Značka: Konsimo
17 965

Křeslo Raggi je nezaměnitelný prvek elegance a stylu na velmi vysoké úrovni. Toto jedinečné křeslo spojuje dokonalou estetiku s nadčasovým designem, díky čemuž vytváří tak zářivý kus nábytku, který okouzlí zkrátka každého.

Křeslo se vyznačuje svou působivou kombinací jemných linií, kvalitních materiálů a precizního zpracování. Jeho šedá barva dodá prostoru sofistikovaný nádech a snoubí se s různými stylu interiérů.

Nejen svým stylovým vzhledem, ale také svou komfortní konstrukcí si získá srdce každého, kdo na něj usedne. Pohodlí a relaxaci vám poskytne měkký prodyšný sedák, který vás zahalí do náruče pohodlí. Křeslo je rovněž vybaveno svou otáčecí funkcí, která vám umožní snadno měnit směr vašeho posezení. Tato praktická vlastnost zvyšuje flexibilitu a komfort při používání křesla, ať už při pouhém posezení s přáteli, či večerní relaxaci.

Křeslo je vyrobeno z prvotřídních materiálů, které mu zaručují odolnost a dlouhodobou použitelnost, zatímco jeho pevná konstrukce a precizní detaily dodávají jistotu, že si pořídíte kvalitní a předvším spolehlivý kus nábytku. Křeslo tak vzbudí obdiv u každého vašeho hosta, který na něm bude chtít pokaždé oči nechat!

Specifikace produktu:

Moderní elegantní design
Kvalitní zpracování
Otočný mechanismus
S polštářem
Kovová noha otočitelná o 360 stupňů
Styl boucle