AmbiaHome.cz

Kontrast Houpací síť MILOS 200 x 100 cm – ecru

Tento akční a ve slevě výrobek Kontrast Houpací síť MILOS 200 x 100 cm - ecru od značky s tradicí a dobrou pověstí Kontrast jednoduše můžete získat právě dnes za akční cenu! Cena od 555 Kč.
EAN: 5901386260918
Ověřit dostupnost
Značka: Kontrast
555
Popis produktu

Chcete využít krásného počasí a zajistit si místo, kde budete moci odpočívat a užívat si klidu a pohody? Spolu s knihou, kávou nebo jen tak se můžete posadit do houpací sítě a užít si příjemné pohupování spolu s výhledem na nebe nebo do zahrady. Pořízením houpací sítě v neutrální a příjemné ecru barvě, která se hodí absolutně všude, do každého stylu, si zajistíte pohodlné místo, které bude jen vaše.

Ať už houpací síť natáhnete do stinného koutku v zahradě, mezi stromy nebo také do boho interiéru, její pevné závěsy a odolné materiály nabízí posezení dětem i dospělým. Relax spojený s příjemným vánkem, cvrlikáním ptáčků nebo vstřebáváním slunečních paprsků je tady. Béžová houpací síť disponuje stabilním rámem a pohodlným materiálem. Její nosnost je do 120 kilogramů a díky skladnosti ji vezmete a přesunete kamkoliv.