AmbiaHome.cz

Kontrast Kusový koberec s krátkým vlasem OSLO TX 2 DESIGN 80 x 140 cm – šedý

Kvalitní a žádaný produkt Kontrast Kusový koberec s krátkým vlasem OSLO TX 2 DESIGN 80 x 140 cm - šedý od skvělého a známého výrobce Kontrast máte možnost najít u nás právě trvale výhodně! Na našich stránkách za 895 Kč.
EAN: 5907738681387
Ověřit dostupnost
Značka: Kontrast
895
Popis produktu

Pořídit si do svého interiéru moderní a stylový koberec není tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Přirozeně nechcete vše stěhovat, aby byl natáhnutý po celé místnosti. Co vyzkoušet kusový koberec s krátkým vlasem? Je vším, co do svého interiéru potřebujete dostat. Moderní, designový, jeho jemný vzorek jemně doplní každý interiér a příjemně šedá barva zase navodí přátelský pocit, který se zalíbí každé návštěvě.

Ať už koberec pořídíte do obývacího pokoje, ložnice, dětského či studentského pokoje, předsíně nebo jím oživíte pracovnu či kancelář, uděláte dobře. Stačí jeden kus koberce a domácnost se změní k nepoznání. Krátký vlas je navíc na dotek i došlap velmi příjemný a měkký, takže se bez obav můžete posadit. Spodní vrstva totiž brání zimě, která jde z podlahy a posezení na něm tedy bude bez obav. Za vaši péči se koberec odmění dlouhou životností.