AmbiaHome.cz

Kontrast Oboustranný prošívaný přehoz DIANA 220 x 240 cm modrý/světle šedý

Tento kvalitní a levný kousek Kontrast Oboustranný prošívaný přehoz DIANA 220 x 240 cm modrý/světle šedý s pečetí kvality od značky Kontrast snadno můžete získat na našich stránkách teď právě za příznivou cenu! Nyní pořídíte za super cenu 499 Kč.
EAN: 5901386250797
Ověřit dostupnost
Značka: Kontrast
499
Popis produktu

Máte svůj interiér doladěný k dokonalosti a každá návštěva vám závidí? Cítíte se doma dobře a chcete doplnit svou ložnici, která by si zasloužila podobnou péči? Není nic jednoduššího, než se poohlédnout po moderní dekoraci. A co kdyby byla také moderní? Přehoz na postel je tím pravým kouskem, který hledáte. Vaše ložnice díky němu získá na kráse. Vypadá velmi univerzálně a padne každému stylu – boho, industry i mnoha dalším.

Přehoz na postel je oboustranný což znamená, že můžete využít modrou i světle šedou barvu a ložnice tak pokaždé získává nový nádech a vzhled. Je zde také prošívání, které vypadá moderně a neotřele. Potěší každou ložnici, můžete si na něj sednout a využít ho také třeba jako přikrývku. Přehoz na postel je nepostradatelným pomocníkem, který chrání postel i peřiny před nečistotami a prachem.