AmbiaHome.cz

Kontrast Taburet s úložným prostorem PERFECT – 30 x 30 cm – světle modrý

Ve slevě výrobek Kontrast Taburet s úložným prostorem PERFECT - 30 x 30 cm - světle modrý od značky s dlouholetou tradicí Kontrast pohodlně seženete v naší internetové nabídce za rozumné peníze! Zboží pořídíte teď u nás za 365 Kč.
EAN: 5901386271808
Ověřit dostupnost
Značka: Kontrast
365
Popis produktu

Dodat do své domácnosti kus nábytku, který bude nejen praktický, ale také moderní a krásný chtějí všichni. Chcete se přirozeně doma cítit dobře a spokojeně. Mít v interiéru tu správnou atmosféru chce každý. A můžete sáhnout po taburetu s úložným prostorem, který všechny vaše nároky splňuje. Je v příjemné a univerzální světle modré barvě, která doplní boho, industry i další styly.

Je vyroben z příjemného a na dotek měkkého materiálu. Je opatřen nožkami, které jsou pevné a bytelné. Padne do každého obývacího pokoje, ložnice, studentského útočiště, pracovny nebo kanceláře. Úložného prostoru není nikdy dost a taburet vám ho dodává. Je lehký a můžete ho snadno přenášet z místa na místo. Když přijde velká návštěva, všichni si budou mít kam sednout – dospělí i děti, jeho nosnost je do 100 kilogramů.